KURUMSAL

HAKKIMIZDA

2010 yılında BİREKLAM - REKLAM AJANSI olarak faaliyete başlamış ve bugün BİREKLAM ENDÜSTRİYEL REKLAMCILIK olarak hergün daha hızlı bir şekilde büyümeye; ekip olarak topluma, çevreye, müşteriye, kaliteye ve çalışanlarına olan duyarlılığımız ile tüm faaliyetlerimize devam etmekteyiz.


Kendini iç yapısında sürekli yenilikçi tutan BİREKLAM, hayal gücü sınır tanımayan tasarım ve özel uygulamalarıyla en farklı, en çağdaş ve en kaliteli hizmeti yine en hızlı ve uygun fiyata sizlerle buluşturmayı kendine ilke edinmiştir.

Endüstriyel Reklamcılık sektöründe 10 yılı aşkın tecrübeyi çağın gerekli ve yenilikleriyle buluşturur ve yaratıcı fikirler ortaya çıkarırız. Genç ve yetenekli ekip tarafından yürütülen reklam çalışmalarında hedefimiz, daha fazla akılda kalıcılıktır. İyi bir takım olmanın, başarılı olmak için elzem olduğuna inanırız.

  • MİSYONUMUZ
    Biz, herkesten farklı ama sizinle aynı düşünüyoruz. Sizinle güvene dayalı açık bir iletişim kurarak işimizi yapıyoruz… Sizin hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı ön planda tutarak, zamanında ve güncel çözümler üreterek karşılamaya özen gösteriyoruz… Zamanın ve acil durumların ne kadar önemli olduğunu ve nasıl ele aldığımızı müşterilerimize en olumlu biçimde hissettirerek işimizi yapıyoruz. Hizmetlerimizi uzman personel ile gerçekleştirip, geleneksel üretim yöntemlerini üst seviyelere taşıyarak doğru ve kaliteli üretim yapıyoruz… Uzmanlık alanlarımızdaki tecrübelerimizi sizinle paylaşıyor, sunduğumuz hizmetlerin kalıcı fayda sağlamasını hedefliyoruz…
  • VİZYONUMUZ
    Araştırıp değerlendiriyor, düşünüp planlıyor, hayal edip üretiyoruz. Aslında reklamcılığın özünde olduğu gibi, hayatın içinde yaşıyor, hayatı fark ediyor, hayatı sunuyoruz. BİZ GRAFİKER YADA REKLAMCI DEĞİLİZ, YANLIZCA HAYAL GÜCÜ GENİŞ BİR EKİBİZ...